DARMOWE TESTOWANIE DLA KAŻDEGO

Dziś przedstawię Wam portale, na których można za darmo testować różne produkty. W portalach, w których czasem udaje mi się testować różne rzeczy- nabór testerów jest preferowany poprzez wypełnianie ankiet.

WWW.STREETCOM.PL

platforma streetcom

Na portalu streetcom.pl po zarejestrowaniu, uzupełnieniu danych, mamy możliwość wypełnienia ankiet za punkty. Im więcej zbierzesz punktów, tym większa szansa na testowanie. Zazwyczaj w paczce ambasadorskiej dostajesz pełnowartościowy produkt dla ciebie i próbki dla twoich znajomych np. ty dostajesz pudełko kapsułek do prania a twoi znajomi po jednej kapsułce. Twoim zadaniem jest promować dany produkt wśród rodziny i znajomych, którym rozdałeś próbki lub też nie i umieszczać raporty z rozmów na specjalnie do tego stworzonej platformie. Możesz również prowadzić kampanie na swoim blogu lub forum. Nie muszą być do rozmowy dosłownie twarzą w twarz. Ważne, aby informacja o kampanii testerskiej dotarła do jak największej liczby osób dzięki tobie. Informację o dostępnych ankietach na profilu dostaniesz przesłaną mailem. Każda twoja aktywność będzie punktowana: ankieta, udostępnienie na fb grafiki, zaproszenie znajomego do społeczności streetcom, polubienie fp marki startującej w kampanii.

-Ja miałam możliwość przetestowania maść Bepanthen link tutaj

– testowałam razem z córką także kaszkę Nestle link tutaj

W Streetcom zarejestrowana jestem przeszło 2 lata. Dotąd udało mi się dostać do 3 kampanii testerskich.

WWW.SAMPLECITY.PL

samplecity

Kolejny portal umożliwiający testowanie za darmo. Ten portal nie przypomina o dostępnych akcjach przez maila. Trzeba wejść raz na jakiś czas na ich stronę internetową i obserwować, czy zaczęła się akcja zbierania testerów. Jeżeli tak, klikasz w dane okienko z produktem na głównej stronie i wypełniasz ankietę. Za kilka dni sprawdzasz wyniki, czy dostałaś/eś się do akcji.

– Na tym portalu udało mi się testować kosmetyki dla dzieci marki Skarb Matki.

Na Samplecity jestem zarejestrowana od około roku. Ostatnio z powodu braku czasu (wolałam go spędzić z rodziną po pracy) przegapiłam kilka akcji testerskich.

WWW.TESTMETOO.COM

testmetoo

Portal, na którym aby zacząć testować trzeba zebrać swoją grupę i wykonać cel tygodnia- celem tygodnia jest zaproszenie znajomego, aby z naszego linku zarejestrował się w serwisie. Ja jeszcze nic tu nie testowałam, zbieram grupę, kliknij w link na górze i dołącz do mnie 🙂 A może razem uda nam się testować.

WWW.REKOMENDUJ.TO

rekomenduj to

Na Rekomeduj to także możemy testować produkty. Zarejestrowana tam jestem też ok. roku. Udało mi się dostać raz  zostać ambasadorem marki kosmetyków Le Petit Marseillais. Nie pamiętam, aby portal wysyłał mi maila przypominającego o akcjach- samemu trzeba pamiętać. Jeżeli dostaniesz się do akcji, otrzymujesz na swój adres paczkę ambasadorską, którą dzielisz się ze znajomymi. Rozmawiasz, zbierasz opinie i piszesz raporty.

WWW.TALKMARKETING.PL

talkmarketing

Dołączyłam do tej platformy całkiem niedawno. Dopiero stawiam tam pierwsze kroczki. Nowa planowana akcja to testowanie nowej margaryny Ramy.  Telemarketing polega na tym samym, co w innych tego typu akcjach testerskich. Rozmawiamy o produkcie, jak nam się podoba- promujemy i raportujemy. Jeżeli akcja testerska będzie pasowała do naszego profilu, otrzymamy maila z informacją. W telemarketingu jesteśmy uwaga! Nie ambasadorami, a AGENTAMI 🙂

WWW.BANGLA.PL

bangla

Serwis, w którym możemy dzielić się naszymi spostrzeżeniami na temat danego produktu. Kupując produkt czasem jesteśmy zadowoleni bardzo, a czasem chcielibyśmy przestrzec inne osoby przed wydaniem pieniędzy w błoto. Raz na jakiś czas odbywa się akcja testerska, w której mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy. Z bangla na wiosnę zeszłego roku miałam okazję testować wkładki laktacyjne Campol Babies.

WWW.EVERYDAYME.PL

everyday me

Na tym portalu jestem już sporo czasu. Od czasu do czasu zamawiałam jakieś próbki. Na pewno otrzymałam próbkę płyny do płukania Lenor, szamponu przeciwłupieżowego. Czasem zapominałam, że coś zamówiłam i w skrzynce pocztowej czekała na mnie miła niespodzianka. Później fajnie jest się podzielić opinią z testowanego produktu na portalu.

Everyday me stworzyło niedawno platformę ambasadorów. Zalogowałam się i wypełniłam ankietę.  Ciekawa jestem, co z tego fajnego wyniknie. Bardzo lubię ten portal 🙂

Szykuję dla was również kolejny wpis, tym razem o płatnych ankietach oraz portalach, w których za wypełnianie ankiet dostajemy punkty, które następnie wymieniamy na nagrody. Z ciekawości pozakładałam tam konta, jeżeli rzeczywiście okażą się ok, dam was znać nowym postem 🙂