MASZ TROCHĘ CZASU? DORABIAJ PRZEZ INTERNET ;)

Chciałbyś/abyś dorobić do rodzinnego budżetu? Szukasz czasem fajnych promocji, aby zaoszczędzić? Zdarza ci się wypełniać ankiety w internecie? Wiesz, że możesz za tą samą czynność dostać pieniądze? Tak, możesz 🙂 To prostsze, niż ci się wydaje! Gdy masz trochę czasu, dorabiaj przez internet! 

W tym artykule przedstawię wam kilka fajnych portali i aplikacji, które pozwalają oszczędzać, zbierać punkty i dorabiać przez internet.

QASSA

quassa 1

Jest to portal, za pomocą którego za klikanie w reklamy możemy zarabiać pieniądze. Ja z tamtego roku mam zebranych wirtualnych ponad 200 000 Qoins, aby je wypłacić musimy ich mieć zebranych 1 000 0000.  Mamy 3 opcje wypłaty:

  • w formie kodu rabatowego do dowolnie wybranego przez nas sklepu internetowego (kody rabatowe przewyższają wartość 50 zł)
  • w formie darowizny dla któregoś ze stowarzyszeń
  • w formie gotówki na nasze konto bankowe 😉

W profilu zaznaczamy, ile razy w ciągu dnia lub tygodnia chcemy dostawać maili, w które będziemy klikać. Czasem możemy dostać więcej wirtualnych monet za zakupy w wybranym sklepie internetowym, za skorzystanie np z oferty ubezpieczenia oc lub za polecenie znajomego. Za kliknięcie w reklamę z jednego maila możemy otrzymać ok 500 Qoins.

Quassa

TOLUNA

Portal, na którym dostajemy punkty za wypełnianie ankiet. Najwięcej punktów możemy dostać za wypełnienie dłuższych ankiet, trwających od 15 do 35 minut. Na portalu pojawiła się nowość- testowanie produktów 😉

Za wymienione punkty możemy dostać kupony rabatowe, możemy wymienić je na nagrody, które sami sobie wybierzemy lub po uzbieraniu 70 000 punktów wypłacamy pieniążki na swoje konto.

toluna 1

Informację o dostępnej dla nas ankiecie dostajemy na maila

toluna

AD MINGLE

Portal, na którym realizowane są kampanie, za które możemy zarobić pieniądze. Wypłatę na konto realizujemy po uzbieraniu 100 zł, a nie jest to wcale trudne. Jeszcze bardziej łatwiejsze, niż na poprzednich stronach!

Wystarczy, że udostępnimy np na naszym fb link i nasi znajomi w niego klikną :)! Za każdy klik dostajemy realne pieniądze, np. 0,25 gr! Jeżeli macie sporo znajomych szybko możecie zebrać stówkę za kliknięcia!

admingle 1

ARIADNA

Kolejny panel, na którym wypełniamy ankiety. Link do ankiety przychodzi na maila. Uzbierane punkty możemy wymienić na nagrody! 

ariadna

TROPICIEL OKAZJI

Aplikacja na androida zawierająca wszystkie aktualne promocyjne gazetki ze sklepów. Ściągamy apkę z google play, wybieramy jakie sklepy nas interesują i wszystkie promocje mamy w zasięgu ręki. Ja zazwyczaj z tą aplikacją planuję tygodniowe zakupy. Świetna sprawa! Po co mam zbierać gazetki z marketów, które później tylko walają się po domu? W jednym miejscu, w telefonie mam to, co mi potrzeba! 🙂

tropi

PAYBACK

Zbieraj punkty podczas zakupów w mobilnej aplikacji allegro, dodawaj punkty za zakupy w Empiku, płacąc w terminie rachunek za energię, tankując benzynę lub doładowując konto w orange! 

Mamy z mężem dwie karty Payback i niedawno połączyliśmy konta razem, aby punkty nam się ładnie sumowały. Niedawno zrobiłam zakupy w mobilnej aplikacji allegro pobranej na mojego smartphona i dostałam bon na 10 zł do wykorzystania prawie do końca marca. Zakupy na allegro robię dość często, a więc kupon się przyda 🙂 Punkty można zbierać bardzo długo, ale za to za rok,  dwa lata lub trzy można wymienić je na nagrody lub karty rabatowe (przydają się np przed świętami na prezenty 🙂 )

PAYBACK

ZAJRZYJ RÓWNIEŻ DO POPRZEDNIEGO ARTYKUŁU Z TEGO SAMEGO CYKLU:

DARMOWE TESTOWANIE PRODUKTÓW!

  • My na swoim blogu mamy ponad 30 sprawdzonych i przetestowanych przez nas = wypłacalnych sposobów na dorabianie przez Internet. To m. in. płatne ankiety i płatne klikanie, o których tu wspomniałaś, dorabianie na afiliacji (dorobiliśmy na tym ponad 700 zł), płatne surofowanie, przepisywanie króciutkich tekstów i wiele innych… Z tego co tu podałaś polecamy Qassę, Ariadnę i Payback – są przez nas sprawdzone 🙂 Pozdraiwamy