PODRÓŻE NA WŁASNĄ RĘKĘ PO POLSCE I EUROPIE

Wakacje to czas podróży zarówno dla małych, jak i tych dużych. Każdy rodzic przed lub na początku sezonu letniego zadaje sobie pytanie, czy wybrać się w podróż z biurem podróży, czy na własną rękę. Ważną i integralną częścią całego wyjazdu wakacyjnego jest oczywiście nocleg. Strach jechać z dziećmi do miejsca, które jest nam zupełnie nieznane i do tego za granicami naszego kraju.

Większość rodzin z małymi dziećmi na pewno wybierze podróż samochodem. Gdybym to ja odkryła ofertę Itaki, co najmniej tydzień wcześniej, nie musielibyśmy szukać w środku nocy dwa dni temu za pomocą nawigacji w telefonie jakiegokolwiek hotelu we Wrocławiu. Wybralibyśmy taki, który jak najbardziej odpowiadałby potrzebom naszej rodziny

hotele

Tym samym zamiast nocować w przydrożnym motelu, moglibyśmy przespać się w 3- gwiazdkowym hotelu za tą samą cenę! Od Wrocławia jest już „rzut beretem” do Czech, a stamtąd do przepięknej Pragi, gdzie nocleg w hotelu możemy zamówić już od 161 zł dla dwóch dorosłych osób.  Możemy również wybrać się do Wenecji.

Na stronie internetowej Itaki znajdziemy tanie hotele w Polsce i za granicą z dojazdem własnym. Zarezerwować nocleg i opłacić nasz pobyt możemy w dowolnej chwili online kartą lub przelewem.

praga

Marzy Ci się Paryż? Ależ bardzo proszę, nocleg już od 180 zł! Barcelona? Jedyne 198 zł za 4- gwiazdkowy hotel.

Przy okazji sprawdzając ofertę danego hotelu np „Metropole Hotel” w Brukseli możemy poczytać o nim sprawdzone opinie podróżujących. To bardzo pomocna opcja, która pomoże nam w wyborze wakacyjnego noclegu.

Bez tytułu

A może wolisz słoneczny Budapeszt? Od 99 zł! Prawdziwa gratka dla oszczędnych! Nocleg w Atenach możesz zarezerwować już dziś od 145 zł!

budapeszt

O tanich ofertach Last Minute chyba już nie mam, co wspominać 🙂 Przed chwilą widziałam dwutygodniowy pobyt w słonecznej Bułgarii dla 4-osobowej rodziny ( w cenie wliczone śniadania) za 1639 zł! Czyli 409 zł za osobę za całe 2 tygodnie wakacji!

Zajrzyj i sam/a się przekonaj! Zrealizuj marzenie swojej rodziny o wakacjach, które nie muszą zrujnować rodzinnego budżetu!